Hakkımızda

Terapimerkezi.net’te, psikoterapi almak  isteyenlerin akıllarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla terapiye karar verme aşamalarını anlatıyor ve dikkat edilmesi gereken ayrıntılara yer veriyoruz.

Terapi almak isteyenler, özel olarak hazırlanmış içeriklerimiz sayesinde bilinçlenerek terapi farkındalığına sahip olmaktadır.

Misyonumuz

Terapi almayı düşünen danışanlara ayrıntılı içerikler paylaşarak bilinçlendirmek, fikir sahibi olmalarını sağlamaktır. Sektördeki hizmet veren tüm psikoterapistlere ait terapi merkezleri hakkında hızlı ve güvenilir bilgiler sunmaktır.

Ayrıca danışanların psikoterapi konularında doğru karar vermelerini sağlamak ve bilinçli psikoterapi yöntemlerine başvurması yolunda içerikler üretmekteyiz.

Vizyonumuz

Tüm ziyaretçilerimiz için Terapi Merkezi psikoterapi hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuş ve Türkiye’de psikoterapi yöntemleri konusunda en doğru ve en güncel içerikler sunmaya devam edecektir. Ayrıca terapi merkezleri hakkında danışan yorumları ve tavsiyeleri size yol gösteren birer rehber olacaktır.

(İçerikler tamamen ücretsizdir.)

Bize mesajınız varsa İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.